Skup samochodowy

Szukasz czegoś? Tutaj możesz napisać czego poszukujesz.

Moderatorzy: Ozzy, Ravi

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pansamochodzik
Administrator
Administrator
Kontakt:

Skup samochodowy

Post autor: pansamochodzik » 2017-06-20, 13:28

Skup samochodów z całej Polski!
SKUP AUT WROCŁAW, POZNAŃ ORAZ CAŁA POLSKA. SKUPUJEMY AUTA MARKI MAZDA I INNE SAMOCHODY W BARDZO KORZYSTNYCH CENACH
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu: 533 74 74 74
albo przez stronę: http://mazdamarket.pl/

Awatar użytkownika
MariuszKis
Administrator
Administrator

Post autor: MariuszKis » 2017-08-16, 06:07

Zazwyczaj korzystałem z tradycyjnych metod sprzedaży, jednak znalazłem rozwiązanie które znacząco przyspiesza sprzedaż, zapewnia minimum formalności oraz czesto dużo lepsze ceny. Można korzystać z Anycars, to jest serwis do skupu samochodów używanych. Pomagają w wycenie, a następnie spotkałem się z ich specjalistami na oględzinach, gdzie sprawdzili auto, odnotowali jego stan techniczny i zostały wykonane dokładne zdjęcia. W oddziale warszawskim wspólnie ustaliliśmy konkrety aukcji. W wybranym terminie zorganizowana została  30 minutowa aukcja, gdzie osoby składały oferty. Uzyskałem od razu oczekiwaną cenę to jeszcze, w tym samym dniu dokonali zawarcia transakcji i pokryli wszystkie koszty związane z załatwieniem formalnościami. Jest to ogromna wygoda, szczegolnie że jeżeli nie jesteśmy zadowoleni z oferty wcale nie musimy sprzedawać auta. To nasz indywidualny wybór.

Awatar użytkownika
maciej777
Administrator
Administrator
Kontakt:

Post autor: maciej777 » 2017-08-28, 18:00

Jeśli nie masz czasu na sprzedaż swojego auta to zapraszam na http://skup.aut.co.pl kupujemy samochody osobowe i dostawcze w województwie Pomorskim.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupię”