Serwis Warszawa i okolice - automatyczna skrzynia

Poleć dobry serwis w Twojej okolicy.

Moderatorzy: Ozzy, Ravi

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adamm3
Administrator
Administrator

Serwis Warszawa i okolice - automatyczna skrzynia

Post autor: Adamm3 » 2017-09-17, 23:27

Witam :) Szukam serwisu z którym moglibyśmy współpracować w zakresie napraw automatycznych skrzyń biegów. W firmie mamy kilka busów i osobówek z tego typu rozwiązaniami. Jednak potrzebujemy pewnego miejsca, gdzie również dostaniemy pisemną gwarancję. Z góry dzięki za pomoc w szukaniu :)

Awatar użytkownika
MariuszKis
Administrator
Administrator

Post autor: MariuszKis » 2017-09-18, 09:42

Jak u mnie coś dzieje się z automatem to zawsze umawiam się do serwisu Auto Józefów. Jeżeli chcesz mieć ją naprawdę dobrze zrobioną po dobrej cenie to w stolicy i okolicach nie słyszałem o lepszym miejscu. Terminy są dość krótkie, a na wykonaną naprawę zapewniają również roczną gwarancję bez limitu kilometrów. Nie zawiedziesz się :)

Awatar użytkownika
Brogi312
Administrator
Administrator

Post autor: Brogi312 » 2017-09-23, 12:39

Byłem u nich jakieś 2 miesiące temu na wymiane tarczek w skrzyni. Ogólnie bardzo miła obsługa i mechanicy znają się na rzeczy jak rozkręcili skrzynie to od razu zadzwonili powiedzieć co i jak trzeba będzie zrobić. Ceny maja ok, a terminów również się ściśle trzymają. Nie narzekam i pewnie jak będzie jakaś kolejna usterka to wrócę do nich :)

Awatar użytkownika
Veron322
Administrator
Administrator

Post autor: Veron322 » 2017-10-01, 19:36

No trudno sę z Wami nie zgodzić bo akurat dobrych specjalistów od skrzyń automatycznych ciężko jest znaleźć. Auto Jozefów na szczęście jest tym jednym z nielicznych serwisów, które pracuja dokładnie i w rozsądnych cenach. Dość często zmieniam auta, więc u nich bywałem kilkukrotnie. Ostatnio w Aui A4 poradzili sobie super i w dobrym czasie. Za pięc 5 dni wyjeżdzałem do Belgii i potrzebowałem gotowego auta. To juz po 4 moglem je odbierać i to z pisemną gwarancją. Złego słowa jak na razie powiedzieć o nich nie mogę :)

Awatar użytkownika
PawełKlimczuk
Administrator
Administrator

Post autor: PawełKlimczuk » 2017-10-05, 09:09

Czyli już masz serwis, który warto sprawdzić :) Ja mam dobre doświadczenie co do Auto Józefów, ponieważ podchodzą do klienta bardzo profesjonalnie i poradzili sobie z naprawą skrzyni i wymianą części w przeciągu 4 dni. Skrzynia chodzi ładnie i do tego mamy wspomnianą przez Ciebie roczną gwarancję.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Serwisy Samochodowe”