Najlepsze układy hamulcowe

Wszystkie informacje o elementach układu hamulcowego.

Moderatorzy: Ozzy, Ravi

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jambo
Administrator
Administrator

Najlepsze układy hamulcowe

Post autor: jambo » 2015-03-27, 16:13

Polecicie jakąś sprawdzoną firmę, które produkuje dobrej jakości klocki hamulcowe?

Paw_Trz
Administrator
Administrator

Post autor: Paw_Trz » 2015-05-04, 12:01

ATE, TRW, Brembo.

Wejdź sobie tutaj http://www.iparts.pl/czesci-samochodowe ... 00030.html wybierz auto jakie Cie interesuje i przeglądnij dostępne klocki, porównaj sobie ceny. ATE to czołówka jeśli chodzi o hamulce, TRW i Brembo też robi bardzo dobre części, ewentualnie możesz sie zastanowić nad Boschem.

Awatar użytkownika
Kafik
Administrator
Administrator

Klocki godne polecenia

Post autor: Kafik » 2015-06-28, 23:39

Paw_Trz pisze:ATE, TRW, Brembo.

Wejdź sobie tutaj http://www.iparts.pl/czesci-samochodowe ... 00030.html wybierz auto jakie Cie interesuje i przeglądnij dostępne klocki, porównaj sobie ceny. ATE to czołówka jeśli chodzi o hamulce, TRW i Brembo też robi bardzo dobre części, ewentualnie możesz sie zastanowić nad Boschem.
Popieram najlepsze układy hamulcowe produkuje ATE a najnizsze ceny ma w tej chwili carsys.pl warto sprawdzić , ja ostatnio tam kupiłem i bardzo się zdziwiłem o ile maja taniej niż w innych znanych sklepachb w necie

Awatar użytkownika
ithiti
Administrator
Administrator

Post autor: ithiti » 2017-09-28, 10:39

Wszystko zależy od tego jaki masz styl jazdy. Możesz wybierać między różnymi producentami. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić ATE, TRW, które są dobrymi firmami, ale także KAMOKA, która jest budżetowym rozwiązaniem. Zastanów się jak chcesz użytkować samochód i podejmij dobrą decyzję.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Hamulcowy”